FOTOGRAFIA NOWORODKOWA


Sesje noworodkowe najlepiej realizować między 5 a 14 dniem życia maluszka. Mały model jest jeszcze wówczas podatny na układanie w słodkich pozach. Pociecha przesypia w tym okresie większość dnia, a to daje gwarancję sprawnego przeprowadzenia sesji.

Z największą dbałością przygotowuję się do sesji. Posiadam bogate zaplecze akcesoriów, kocyków i owijek, nie ma więc konieczności, aby rodzice przygotowywali ubranka dla dziecka.

Fotografia noworodkowa bywa nieprzewidywalna, więc trudno dokładnie określić, ile czasu zajmie sesja. Na ogół zdjęcia trwają od 2 do 4 godzin. Wszystko zależy jednak od samopoczucia malucha oraz od tego, na jaki pakiet zdjęć zdecydowali się rodzice.

 

noworodki na fotografiach

 


 

 

Fotograf dziecięcy Niezapominajka-art

FOTOGRAFIA NIEMOWLĘCA


Sesje niemowlęce wykonywane są w pierwszym roku życia malucha. Dziecko w tym okresie wykazuje duże zainteresowanie otoczeniem, zaczyna uśmiechać się świadomie. Nim się obejrzymy siedzi już samodzielnie, by za chwilę rozpocząć przygodę z raczkowaniem, po czym stanąć stabilnie i wykonać pierwszy kroczek. Jest to chyba najbardziej obfitujący w powody do dumy okres dla rodziców. Warto więc chwytać wszystkie te ważne momenty z pierwszego roku życia dziecka. Dysponuję szeroką gamą dodatków do sesji niemowlęcych, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać do zdjęć także ubranka przygotowane przez rodziców.  Sesja niemowlęca  trwa od 1,5 do 2 godzin. Wszystko zależy jednak od samopoczucia malucha oraz od tego, na jaki pakiet zdjęć zdecydowali się rodzice.


 

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA


Na sesje dziecięce zapraszam wszystkie pociechy powyżej pierwszego roku życia.  Jest to doskonały czas na chwytanie najszczęśliwszych i beztroskich chwil z życia małych modeli. Dziecko wykazuje w tym czasie ogromną aktywność, posiada niezmożone pokłady energii. Najpiękniejsze w tym okresie realizowane są ujęcia  w trakcie psot i zabawy. Doskonale dają się zapisać na fotografiach emocje i charakter dziecka.

Bardzo proszę, by do sesji dziecięcych rodzice przygotowywali ubranka w kolorach naturalnych lub pastelowych. Proszę zwrócić uwagę, by na odzieży nie pojawiały się nadruki czy logotypy, które mogłyby odwracać uwagę od pociechy.

Sesja dziecięca trwa od 1 do 2 godzin.

 

fotografia dziecka Opole www.niezapominajka-art.pl


 

 

fotografia kobiet w ciąży

 

FOTOGRAFIA BRZUSZKOWA


Sesje brzuszkowe najlepiej realizować w siódmym miesiącu ciąży. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony a przyszła mama czuje się  jeszcze całkiem dobrze. Do współudziału w zdjęciach brzuszkowych zapraszam oczywiście również przyszłych tatusiów. Takie wspólne fotografie stanowią doskonałą pamiątkę.

Sesje brzuszkowe wymagają od przyszłych rodziców przygotowania. Dobrze jest mieć kilka zestawów ubrań na zmianę. Najlepiej, by były to uniwersalne stroje, np. t-shirt i jeansy. Bardzo ważne, by zwrócić uwagę na to, aby na ubraniach nie pojawiały się zbędne nadruki lub logotypy.

Sesje brzuszkowe trwają od 1,5 do 3 godzin.


 

SESJA ZDJĘCIOWA W PREZENCIE


Przyszli rodzice najczęściej nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu. Przygotowania do przywitania na świecie nowego członka rodziny bardzo często pochłaniają maximum energii. A gdy maluch już się pojawi... no cóż, wolnego czasu nie przybywa.

Kto by myślał o zdjęciach między karmieniem a przewijaniem? Dlatego ze specjalną dedykacją dla wszystkich rodziców, oferuję piękne, ręcznie wykonane zaproszenia na sesje, które będą idealnym prezentem, czy to z okazji narodzin dziecka, czy z okazji chrztu, czy to ukończenia pierwszego (i każdego następnego) roku życia malucha. Wspomnienia wszak są najpiękniejszym podarunkiem.

 

Karty podarunkowe oraz zaproszenia na sesje w prezencie, dziecięce i noworodkowe, realizowana przez studio niezapominajka-art w Opolu.


 

DODATKI


ODBITKI

Do każdej sesji można zamówić odbitki. Fotografie wywoływane są na pięknym, jedwabnym papierze. Standardowy format zdjęć do 15 x 23 cm. Odbitki oddawane są Klientowi w pięknym, ozdobnym pudełku z okienkiem. W razie potrzeby istnieje możliwość zamówienia odbitek w innym rozmiarze niż 15 x 23 cm. Takie zamówienie należy jednak konsultować indywidualnie.

FOTOALBUM

W ofercie posiadam piękne fotoalbumy w rozmiarach 10 x 10 cm oraz 15 x 15 cm. Fotoalbumy standardowo składają się z 10 sztywnych kart (20 stron). Istnieje jednak możliwość dokupienia dodatkowych kart. Całego uroku dopełnia okładka obita ekoskórą. Fotoalbumy można personalizować wybierając kolor okładki lub dodająć grawer.

FOTOOBRAZ

Foobrazy na płótnie stanowią doskonały dodatek do sesji. Mogą być fantastyczną ozdobą wnętrza, lub dekoracją pokoiku maluszka. 

Decydując się na sesję warto także pomyśleć o najbliższych - o dziadkach, ciociach i wujkach, których z pewnością ucieszyłby prezent w postaci fotoobrazu.


 

Zapoznaj się z cennikiem...

... lub umów się na sesję

Sesja dziecięca i sesja noworodkowa w studio niezapominajkap-art - logo